Akademia NX to pierwszy tego typu unikalny projekt w kraju dla użytkowników wszystkich rozwiązań NX oraz liderów działów rozwoju, ze szczególnym naciskiem na innowacyjność, rozwiązywanie problemów oraz najnowsze metody treningowe.

Powstała z inicjatywy firmy GM System oraz trenerów – praktyków z kilkunastoletnim doświadczeniem w różnych branżach, jest odpowiedzią na potrzeby tysięcy osób korzystających z systemów CAD/CAM/CAE .

Zintegrowany cykl szkoleń w języku polskim oraz angielskim obejmuje najważniejsze aspekty profesjonalnej obsługi narzędzi NX, a także stosowania ich w praktyce. Szkolenia obejmują:

audyt obecnego środowiska pracy

trening NX CAD na wszystkich poziomach zaawansowania

trening NX CAM na wszystkich poziomach zaawansowania

trening NX CAE na wszystkich poziomach zaawansowania

konsultacje branżowe

Akademia_NX

Akademia NX przeprowadza szkolenia w specjalnie przygotowanych miejscach w całej Polsce. Poszczególne szkolenia prowadzą doświadczeni, certyfikowani trenerzy, autorzy wielu publikacji na temat CAD/CAM/CAE. Każde szkolenie zakończone jest testem potwierdzającym poziom nabytej wiedzy i umiejętności. Uczestnicy otrzymują certyfikaty ukończenia kursu wystawiony przez: GM System oraz Siemens Industry Software.

Program szkoleń został opracowany we współpracy z jednym z pierwszych trenerów i autorów książek na temat CAD3D w Polsce.

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniami NX kliknij tutaj i poznaj naszą ofertę!